Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aspire BP80 Pod Mod Kit elektronik sigara
#1
Aspire BP80 Pod Mod Kit Elektronik Sigara
 
Tütünle oluşturulan sigaralara göre daha fazla rağbet görmeye başlayan elektronik sigara ve çeşitleri, gün geçtikçe daha fazla gelişim göstermektedir.
 
Elektronik sigara, ilk ortaya çıktığı günden sonra büyük bir değişim ve gelişim göstererek, normal tütünle oluşturulan sigaralara göre daha fazla kişi tarafından kullanım tercihi olmaya başlamıştır.
 
Elektronik sigaraları ortaya çıkma amacı, normal sigaraya daha farklı tatlar alınarak bir sigara deneyimi sunmaktır. İçeriğinde farklı aromalarda tatların olması normal sigara kullanımı gerçekleştiren kişilere sağlıklı bir seviyede sigara deneyimi yaşamaları hedeflenmektedir.
 
İnsanlarla buluşan her yeni teknolojisinde olduğu gibi, elektronik sigara teknolojisi de günden güne değişim yaşamaktadır. Yenilikçi bir anlayışla oluşturulan pod mod elektronik sigaralar, son dönemde ön plana çıkan elektronik sigara ürünlerinden biri olmuştur. Normal elektronik sigara kullanımında yaşanan ve alışılmış olan deneyimden çok daha fazlasını pod mod elektronik sigaralarla görebilirsiniz.
 
Pod Mod Elektronik Sigaraların Özellikleri
 
Pod mod elektronik sigara olarak tanımı gerçekleştirilen yeni teknolojik ürünlerin içerisinde sürekli olarak aktif durumda bulunan pod sistemleri kullanılmaktadır. Pod mod elektronik sigaralar, eksi teknoloji olan doldurulabilir likit sistemli elektronik sigaralardan farklı bir sisteme sahiptir. Sahip oldukları bu fark ise, normal elektronik sigaralara göre kullanıcılara sunmuş oldukları en önemli farktır.
[Image: aspire-bp80-pod-mod-kit-elektronik-sigara-750x750.jpg]
Pod mod elektronik sigaraların doldurulabilir likit sistemli elektronik sigaralara göre oluşturmuş olduğu özellikler sadece pod sistemiyle sınırlı değildir. Pod mod elektronik sigaralar, normal elektronik sigaralara göre ayırt edilebilen bir görünüme sahiptirler. Bu ayırt edilebilen görünümün en temel nedeni, pod sistemidir.
 
Normal elektronik sigaralarda doldurulabilir likit tankı nedeniyle farklı bir görünüm vardır. Pod sistemine sahip elektronik sigaralar incelendiğinde ise, elektronik sigara görünümü daha temel bir yapıdadır. Stick yani çubuk şeklinde bir tasarıma sahip olan pod mod elektronik sigaralar, doldurulabilir likit tankına sahip olan normal elektronik sigaralara göre görsel olarak ayrılmaktadır.
 
Aspire BP80 Pod Mod Kit Elektronik Sigara Özellikleri
 
Pod sistemine sahip olan Aspire BP80 Pod Mod Kit elektronik sigara, sistemine entegre olarak bulunan 2500 mAh pile sahiptir. Aspire BP80, 1-80W arası ayar aralığı içermektedir ve presle takılabilen BP Coil serisini kullanmaktadır. Elektronik sigaranın dış kasası, dayanıklı çinko alaşımdan üretilmiştir. İçerisinde 2500 mAh pilinde yer aldığı pod mod kit elektronik sigara, dış darbelere dayanıklı olan bir gövdeyi kullanıcılarına sunmaktadır.
 
Aspire BP80, ASP Chipset ile donatılmıştır. BP80 Pod modu kullanım için manuel moda aldığınızda 80W’a kadar ayarlama yapabilme imkanınız vardır. Ancak optimum watt kullanımı için, sistem içerisinde kurulu olan bobini tanımlayan akıllı bir watt seçimi de, Aspire BP80 içerisinde mevcuttur.
 
Aspire BP80 Pod Mod Kit elektronik sigara tepesine 4,6 ml’lik bir bölme yerleştirilmiştir ve bu bölme içerisine bastırarak takılan BP bobinlerinin kullanımını sağlar.
 
https://www.ozelbuhar.com/elektronik-sig...nik-sigara
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)